Urodziny na basenie fajną alternatywą

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Szukasz fajnego pomysłu na oryginalną i niezapomnianą imprezę urodzinową? Twoje dziecko uwielbia spędzać czas na basenie? Urodziny na basenie mogą być strzałem w dziesiątkę!

Dzieci podczas urodzin na basenie nie mają ani chwili na nudę. Cały czas nasi animatorzy wymyślają nowe gry i zabawy. Wspólna zabawa w wodzie bardzo integruje i wyzwala u dzieci dużo pozytywnej energii. Jest to bardzo fajny sposób na aktywne spędzenie urodzin.

Do każdych urodzin podchodzimy zawsze indywidualnie, biorąc pod uwagę liczbę uczestników, wiek dzieci, ich upodobania oraz sugestie rodziców.

Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych…

Urodziny na basenie organizowane przez Szkołę Pływania Bąbelkowy Świat odbywają się na obiekcie Verte w Łodzi  przy ul. Starorudzkiej.

W głównej mierze przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 roku życia. Jest to uwarunkowane głębokością basenu na którym odbywają się urodziny, która wynosi 1,30 m oraz samodzielnością uczestników.

Dzieci, które chcą wziąć udział w imprezie nie muszą być świetnymi pływakami, ale nie powinny też bać się wody. Dobrze, jeżeli będą czuły się w wodzie swobodnie. Warto przed zorganizowaniem urodzin upewnić się, że wszyscy zaproszeni goście poradzą sobie w środowisku wodnym.

Opiekę nad dziećmi sprawują wykształceni instruktorzy ze szkoły pływania Bąbelkowy Świat Ola i Marcel, którzy jednocześnie świetnie czują się w roli Animatorów i aktywnie bawią się razem z uczestnikami. W miarę możliwości robimy zdjęcia, aby było co wspominać kiedy już emocje po urodzinach w wodzie opadną.

Liczba uczestników jest ograniczona min. 10 osób max 20 osób ze względu na wymiary basenu – nie może zrobić się zbyt tłoczno. Przy odpowiednio prowadzonych grach i zabawach wszyscy będą się świetnie bawić!

Po całej zabawie robimy pamiątkowe zdjęcie grupowe wszystkich uczestników wraz z opiekunami oraz głośno śpiewamy STO LAT dla naszego Jubilata.

Od szkoły pływania Bąbelkowy Świat młody Jubilat otrzymuje prezent w postaci paczki pełnej słodyczy, która pozwoli naładować energię po wyczerpującej zabawie 🙂

Ponadto na basenie jest miejsce w którym rodzice spokojnie mogą zorganizować we własnym zakresie poczęstunek dla dzieci.

Ile kosztują urodziny na basenie?

Czas trwania oraz cenę takiej zabawy uzgadniamy z każdym Rodzicem indywidualnie, ponieważ jest bardzo dużo zmiennych, które wpływają na koszt zorganizowania takich urodzin. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.