POZIOM:
Program podstawowy

CENA:
2500 zł

Zostanie nurkiem to pierwszy etap podróży, która na zawsze zmieni sposób, w jaki postrzegasz otaczający nas świat i da ci możliwość przekroczenia ostatniej, niezdobytej jeszcze w pełni granicy: oceanu.

Odczuwanie nieważkości w przestrzeni kosmicznej to doświadczenie dostępne jedynie wybranej garstce wyszkolonych astronautów.

Jako nurek, w stanie nieważkości, będziesz obserwować cuda podwodnego świata, wchodzić w interakcje z niesamowitym życiem morskim i odkrywać wraki i ekosystemy ukryte pod powierzchnią wody.

Kurs Open Water Diver (OWD) jest najpopularniejszym kursem nurkowania dla osób początkujących na całym Świecie chcących rozpocząć swoją nurkową przygodę.

Program umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, po jego ukończeniu otrzymasz międzynarodowy certyfikat uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów.

Podczas kursu poznasz zasady nurkowania w pełnym ekwipunku nurkowym, dowiesz się w jaki sposób funkcjonuje i jak obsługiwać profesjonalny sprzęt do nurkowania. Przede wszystkim jednak przeżyjesz wspaniałą podwodną przygodę w doborowym towarzystwie i pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczymy Cię nurkować tak, aby każde zanurzenie odbywało się bezpiecznie i dostarczało Ci wiele satysfakcji.

Kurs składa się z zajęć teoretycznych, 6 lekcji basenowych, oraz 4 nurkowań na wodach otwartych.

Aby przystąpić do kursu SD musisz mieć ukończone 10 lat, posiadać podstawową umiejętność pływania, być zdrowym oraz przede wszystkim chcieć!

Rozpoczynając kurs powinieneś posiadać własny sprzęt ABC czyli płetwy, maskę i fajkę. Pozostały sprzęt nurkowy na czas kursu otrzymasz od nas. Jeśli nie masz własnego ABC możesz go wypożyczyć od nas na czas kursu, korzystając ze zniżki dla kursantów.

UWAGA! Jeśli nie odpowiadają Ci terminy z naszego harmonogramu, możesz wykupić opcję kursu VIP (dopłata + 50% do standardowej ceny) i umówić się na zajęcia indywidualne z instruktorem. Zadzwoń do nas lub napisz, a wspólnie ustalimy dogodne dla Ciebie terminy zajęć.

W cenie zawarte jest

  • opieka instruktora, pracujemy w małych grupach
  • wypożyczenie sprzętu nurkowego do kursu za wyjątkiem ABC ( maski, fajki, płetw)
  • materiały cyfrowe do kursu, książka, filmy, pytania kontrolne, tabele itd
  • Logbook nurkowy w wersji cefrowej
  • opłata za międzynarodową licencję nurkową SSI,
  • aplikacja nurkowa SSI a w niej profil nurka, certyfiakty, podręczniki i więcej, wszystko w Twoim smartfonie pod ręką
  • opłaty za wejścia na baseny nurkowe

Cena nie zawiera

  • dodatkowe opłaty związane z korzystaniem z baz nurkowych lub z wyjazdami nurkowymi
  • opłaty za wejścia na basen
  • ABC ( maski, fajki, płetw)